Moje slova

// 1.den školy a pozastavení //

1. září 2010 v 21:39 | Aknikik
aknikik55.blog.czAhoj ahoj tak jak se vám líbilo první den ve škole? Já šla úplně do nového, takže trochu jsem nevěděla, co mě čeká, ale naštěstí pár lidí ve třídě znám, takže jsem tam nebyla úplně sama. Máme pohodovou třídní učitelku a všichni učitelé jsou na nás milí (zatím). Co říkáte na to hrozný počasí? Brrr. Ještě aspoň chvíli sluníčko by mohlo být, nechce se mi vytahovat zimní bunda. Jak říká nadpis asi to tu na chvíli pozastavím, takže moje SB prosím, aby si do seznamu Affs napsaly pozastaveno. Nevím, kdy se vrátím, ale potřebuji chvíli pauzu než se trochu rozkoukám a taky mě to nebaví jako dřív. Samozřejmě někdy na váš blog zaskočím, abych se podívala, co tam máte nového. Tak se mějte a hodně štěstí ve škole přeji.

// I´m back! //

20. srpna 2010 v 21:29 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Tak jsem zpátky. Tábor byl v pohodě, dělala jsem tam praktikantku. Měla jsem spoustu práce, ale zvládla jsem to bez nějaké újmy na zdraví. Akorát počasí moc nepřálo, no moc, vůbec. Každý den pršelo. Teď něco přidám a oběhnu Sbéčka. Jo a viděli jste fotky Kristen a Roberta? Já na to hleděla, takže už jsou vážně spolu.

// Na pár dní se loučím! //

16. srpna 2010 v 11:19 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Na pár dní odjíždím, jedu na takový ,,tábor". Takže se tu mějte moc a moc hezky a užívejte si zbytečku prázdnin, co nám zbývá (ach jo).

// Všechno Nejlepší, blogu! //

5. srpna 2010 v 23:01 | Aknikik
Happy Birthday!
Jsou to tři roky, kdy jsem založila tento blog. Založila jsem ho jen tak, neměla jsem ponětí ani, co je to rubrika. Postupně jsem na to přicházela. Můj první článek byly tapety Shreka. Až asi po roce jsem začala mít ráda Harryho Pottera a potom Twilight. Takže chci jenom říct a poděkovat návštěvníkům mého blogu a mým SB, že tu stále chodí.  Doufám, že tenhle blog ještě vydrží. 

// Jsem doma! //

18. července 2010 v 21:03 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
A jsem zpátky! Ta ikonka je udělaná z některých záběrů, které jsem vyfotila. Krásně jsem si odpočinula od dění ve světě, větší civilizace, od počítače a internetu a taky od paneláku. Byla jsem v malé vesničce za Prahou směrem na Kladno. Navštívila jsem svoji pratetu, které je 85 let, ale je živější než já a to nekecám. Pořád si říkám jestli nedostala od Boha nějaký dar. Tolik elánu má. No a navíc je strašně ukecaná a má paměť aspoň 10x větší než normální člověk.  Bylo nehorázný vedro, tak jsem se schladila v bazénu, pak jsem jezdila na kánoi jako indián. Poprvé v životě. Ale nepřeklopila jsem se. Pěkně pomaloučku a polehoučku jsem jezdila. A hlavně žádný prudký pohyby, když byl vítr. Není to tak težký. No a já vlastně jezdila na rybníku, co mají dělat ti kánoisté, kteří jezdí na divoké řece. Jsem ráda, že jsem zase doma. Hlavně jsem se těšila na svoji postel. Tak to je asi tak vše, co jsem vám chtěla zdělit. Teď se kouknu na nějaké novinky a něco přidám. Doufám, že si všichni užíváte volna.

// Hiatus //

9. července 2010 v 14:50 | Aknikik
aknikik55.blog.czAhoj! Odjíždím na týden do Prahy, no do Prahy, to místo je kousek od Prahy.  Takže mě prosím omluvte, že tu nic nepřibude a Sbéčka, že nebudu chodit na jejich blogy. Bude se mi stýskat. Užívejte prázdniny, budu tu co nevidět. Doufám, že mi tam na západě bude dobře.

// Krásné prázdniny, směr Cinestar //

30. června 2010 v 9:49 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Hello Hello Blogaři! Dnes nám končí škola a dostali jsme vysvědčení. Mám to za sebou. Pro mně je to i velké loučení se základní školou, jelikož od září nastupuju do 1. ročníku na gympl. Ale s hodně spolužáky se uvidím i tam. A ano dnes je premiéra Eclipse a já hned nastupuju do vlaku a s kámoškama se vydávám do kina. Už se moc těším. Potom vám sem napíšu, jak to ten David natočil.  Takže chci jen říct užívejte si moc moc volna, krásného počasí, spěte do oběda a nabírejte síly na další školní rok, který bude pro mě úplně nový. Bye Bye. A Eclipse Go! 

// Doháním novinky! //

17. června 2010 v 23:33 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Zdravím! Jak napovídá nadpis, tak doháním novinky, jelikož byl tenhle týden dosti chaotický. V úterý výlet ( na Praděd), ve středu divadlo ( poprvé v životě, radši bych šla na činohru, ale nakonec vyšel Beatles a Queen) a dnes jsem byla v Brně. Takže tu je hrozně moc článku. Už se těším na víkend. Dobrou.

// Je to doma! //

23. května 2010 v 23:17 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Máme to! Jsme mistři světa! Tenhle finálovej zápas byl neuvěřitelnej boj. Rusové jsou pěkný hovada, ale hráli dobře. Ale my taky. Úžasný! Hokej není jak nudný formule.  Je to nejlepší sport. Měli jsme obrovský štěstí a samozřejmě nejlepšího brankáře všech dob Tomíka Vokouna. Děkuju hoši! Dem slavit ne?

// Kde domov můj, kde domov můj...//

22. května 2010 v 17:04 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Tak to bylo úžasný! Právě skončil zápas mezi našima a Švédskem a my jsme vyhráli!!! Prohrávali jsme 2:1, ale 7 vteřin před koncem jsme to dotáhli na 2:2. A pak prodloužení, kde nepadl gól a nakonec nájezdy. Miluju hokej! Takovýho nerva jsem už dlouho neměla a asi brzo omdlím. No vlastně ještě s Finskem. Fíha. Teď nás čeká jen zápas s Německem nebo s Ruskem, ale řekla bych, že s Ruskem. Ale stříbro máme jistý. Já jsem tak pyšná na ty naše hokejisty a hlavně na našeho brankáře Tomíka Vokouna. Promiňte za můj výjev, ale musela jsem. Češi do toho! Hrajeme zítra a budu fandit!

// Co to je? //

12. května 2010 v 14:05 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Ahojte! Nevím, co je opět s blogem, ale asi má zase nějakou poruchu. Moje menu se nezobrazuje na boku, ale úplně dole pod články. Možná jste si toho všimli. Doufám, že to za chvíli opraví, protože to není hezký. Viděla jsem to i na jiných blogách. Tak uvidíme. Zatím pa.

// 1. máj..lásky čas //

1. května 2010 v 10:42 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Dnes je prvního máje..lásky čas a tak přeju všem zamilovaným krásné prožítí tohoto dne. Za chvíli se jdu podívat na náš gympláckej Majáles akorát to počasí je na houby. Nevím jak je v Čechách, ale tady na Moravě je zataženo. Doufám, že se to zlepší. Tak Bye Bye.

// Hola! //

30. dubna 2010 v 23:21 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Hola! Zuby se moc nelepší, ale není to jak v úterý. U horních rovnátek jsem to tak neprožívala. Pořád zuby bolí a to už jsou to 3 dny. 3 dny jsem se pořádně nenajedla, kamarádka mi říkala, že spodní jsou horší, ale tohle. Jsem nucena jíst chleba bez kůrky a přesnídavky. ( ne, že by mi to vadilo, jsou dobrý  ). Ale už se chcu najíst. Pořádně se zakousnout. A navíc jedu v úterý do Prahy na celostátní kolo soutěže ve finanční gramotnosti a tam bude raut.  Takže potřebuju zuby. Nejede tam taky někdo? A ještě je potřebuju na zítra. Je prvního máje ( užíjte si ho ), dám si v parku makrelu a kofolu. Nikdo mě nezastaví, ani moje rovnátka. Jinak omluvte mne za moje výjevy.  Jídlu zdar!

// Sundejte mi ty dráty! //

27. dubna 2010 v 11:40 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Dneska jsem dřív doma, právě sem přišla od doktorky, kde mi nasazovali na spodní zuby rovnátka. Takže mám na horních zubech a teď i na spodních. Bolí to! Nechci být fňukna, ale asi budu.  Nemůžu kousat, doufám, že to za pár dní přejde. Jen jsem to sem chtěla napsat, trošku se z toho vykecat, protože nemám komu jinýmu. P.S: to na tom obrázku nejsou moje zuby.

// Happy Easter! //

5. dubna 2010 v 17:03 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Hezké Velikonoce! A holky, my se nedáme.

Aknikik

// Velikonoční prázdniny...//

1. dubna 2010 v 0:01 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Miluju Velikonoce! Ne kvůli tomu, že budu vymrskaná (nebudu, nenechám), ale kvůli dalšímu zaslouženému volnu, které dostaneme. Dneska všem začínají velikonoční prázdniny a Vy si je všichni užíte podle svého gusta. Štastné Velikonoce.

Aknikik

// Zdravím ze školy! //

18. března 2010 v 9:37 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Ahoj právě máme chemii a jsme na počítačích, tak jsem váš musela pozdravit. Ale teď už musím jít nebo mě učitelka uvidí. Bye

// Jsem o rok starší! //

1. března 2010 v 23:39 | Aknikik
Dnes, v 8.07 ráno jsem se narodila. Tedy před patnácti lety. Je mi 15. Myslím, že se nic moc nezmění, akorát, že už nebudu jezdit vlakem na poloviční jízdenku. Trošku se mi to podraží. No nic. A samozřejmě budu mít občanku. Docela se těším, jen doufám, že na ni nebudu vypadat jako blbec. Tak Všechno nejlepší já! Co jiného napsat? Mějte kráásně.

// Sister site //

16. února 2010 v 12:22 | Aknikik

Ahoj ahoj! Před asi čtrnácti dny jsem si založila druhý blog se svou dobrou kamarádkou. Tento blog bude zaměřený na americkou skupinu Paramore, jistě ji všichni známe ze soundtracku k Twilight. Mám tuhle partičku ráda a jestli se najde ještě někdo komu se líbí, může náš blog navštívit. Budu moc ráda. Najdete tam všechno. Novinky, fotky, videa atd. Paramore Go!

Aknikik

// Happy New Year! //

31. prosince 2009 v 21:38 | Aknikik
Píšu sem poslední článek roku 2009..tý jo to je hustý ...další rok za námi a mě nezbývá vám popřát jen všechno dobrý do toho dalšího roku 2010..a mimochodem i do nového desetiletí..začínají 20.léta 21.století, takže vám přeji ať se vám splní všechny vaše tajné sny, hlavně zdravíčko, protože to je absolutně důležitý a abyste vždycky měli kolem sebe skvělý lidi, kteří vás mají rádi..tak a du se ožrat..ne nejdu.. ještě jednou Happy New Year..

♥♥Aknikik♥♥
 
 

Reklama