Březen 2010

// Rupert: ,,Polibek s Emmou byl trochu trapný" //

31. března 2010 v 23:50 | Aknikik
aknikik55.blog.czBěhem víkendové návštěvy Empire Awards, herec Rupert Grint poskytl krátký rozhovor pro média o posledních týdnech natáčení Relikvií Smrti, které budou spočívat zejména na dokončení absolutního konce celé série - epilogu. Také řekl něco o polibku s Emmou Watson. 
" Jak jsem se zatím dozvěděl, hodně nám při této scéně pomůže make-up, abychom vypadali o něco starší ... myslím že něco kolem dvaceti let, ale aby to nebylo až příliš mnoho. " 
Rupert rovněž uvedl, že poslední klapka filmu o Harrym Potterovi se blíží závratnou rychlostí a poslední týdny vnímá se strachem: "Před námi je posledních několik týdnů, myslím si, že to bude docela smutné, když to všechno začalo už tak dávno. Určitě ale všichni zůstaneme v kontaktu. " 
Také se vyjádřil k polibku s Emmou Watson: "Toto by mohlo být snem mnoha mladých chlapců, ale ne mým, protože Emmu jsem znal již tehdy, když jsem měl deset! A bylo to také trochu trapné. " 

// Paperback Covers 0.1 //

31. března 2010 v 23:44 | Aknikik |  Eclipsee

// Dcera Ewana McGregora je blázen do Roberta! //

31. března 2010 v 23:29 | Aknikik |  Rob Pattinson
aknikik55.blog.czVanity Fair: Mohly by se vás vyzvat abyste hrál v upírských filmech, protože oni si teď vedou dobře.

Ewan McGregor: Jsem na to příliš starý. 

Vanity Fair: Musí tam být i starší příbuzní v oblouku ságy. 

Ewan McGregor: Moje dcera je nadšenec tohohle. Nikdy se nestarala o mé filmy Star Wars, ale je blázen do Twilight. A stejně tak i do Roberta Pattinsona. Dokonce ho potkala. 

Vanity Fair: Řekněte nám o tom. 

Ewan McGregor: Chtěla jít na afterparty premiéry New Moon a můj přítel, který ji tam vzal, ji seznámil s Pattinsonem. Řekla, že byla super nadšená, ale že si naštěstí neudělala ostudu. Jsem velmi hrdý, že se chovala důstojně.

// Eclipse- Movie Stills 0.5 //

31. března 2010 v 7:33 | Aknikik |  Movie Stills- Eclipse
Nové stills k Eclipse!// Robert mluvící maďarsky //

29. března 2010 v 22:39 | Aknikik |  Robert- Other Videos
Robert je nyní na natáčení Bel Ami v Maďarsku ( taky sem byla v Maďarsku  ) a řekl maďarsky Děkujeme za klid. Asi, že jsou fanynky při natáčení klidné. Fanynky z toho jásali.


// Kristen v novém filmu An American Girl //

29. března 2010 v 21:18 | Aknikik |  Kristen Stewartt
aknikik55.blog.cz
Bylo tu už hodně drbů o tom, že by se Kristen Stewart měla objevit ve filmu s názvem 'An American Girl', ve kterém by měla hrát mariňáka. Je to opravdu pravda nebo jen další fáma o Kristen Stewart? Gossip Cop
může nyní potvrdit, že to není pravda! 
'An American Girl', který bude v režii Jamese Woodse, je o ženě, která po dokončení střední školy marní život pitím alkoholu v malém městečku v Indianě. Během jednoho večeru v Boozing má sex s jedním mužem z lomu. "Od někoho z městě obdrží nahrávku z mobilu," říká Wood, "a její pověst je v troskách, tak se v opilém rozmaru připojí k námořní pěchotě." 
Stewartina postava se dostává nahoru, u námořnictva zažije hodně důležité životní lekce, a dokonce se vrátí i do svého rodného města, kde se objevuje její život. Woods, který pro tuto hlavní roli nechtěl nikoho jiného než Stewart, dodává: "Je to fenomenální příběh a jí přinese Oscara." Nejenže je Woods nadšen z obsazení Stewart do hlavní role, ale její mluvčí řekl Gossip Cop, "Je to projekt, který miluje."
Páni oscara. Tak na to se těším. 

// MTV Movie Awards 2010 Nominations //

29. března 2010 v 20:29 | Aknikik |  News
aknikik55.blog.cz
A je tu další ročník MTV Awards a samozřejmě i naši Twilight herci jsou nominováni. Hlasovat můžete zde, ale musíte se přihlásit. Předávání cen se uskuteční 6 června. 

Best Kiss
Emilie de Ravin & Robert Pattinson- Remember Me
Kristen Stewart & Robert Pattinson- The Twilight Saga: New Moon
Taylor Swift & Taylor Lautner- Valentine's Day
Kristen Stewart & Dakota Fanning- The Runaways

Best Male Performance
Robert Pattinson- Remember Me
Robert Pattinson- The Twilight Saga: New Moon
Taylor Lautner- The Twilight Saga: New Moon

Best Female Performance
Dakota Fanning- The Runaways
Kristen Stewart- The Runaways
Kristen Stewart- The Twilight Saga: New Moon

Global Superstar
Robert Pattinson
Kristen Stewart
Taylor Lautner

Best Movie
The Twilight Saga: New Moon
The Runaways

Best Female Breakout Star
Anna Kendrick- Up in The Air

Tak to bude zajímavé.// Peyton List Talks About Rob //

21. března 2010 v 20:35 | Aknikik |  Rob Pattinson
aknikik55.blog.czQF: Jaké bylo pracovat s Robem? Cítila jste se fascinovaná?

Peyton: Opravdu ne, ale jedna dívka se třásla a plakala!

QF: Jaká scéna byla na natáčení nejnáročnější?

Peyton: Nejnáročnější scéna na natáčení byla pravděpodobně ta, kde Caroline přichází do školy, a začnu si ji dobírat (asi myslí Tylerovu ségru). Rob musel vyhodit hasicí přístroj z okna, tak to byl takový blázen.

QF: Byla nějaká havárie nebo trapný okamžik při natáčení?

Peyton: Rob popadl hasicí přístroj a nemohl ho zvednout. Bylo příliš těžké a on spadl na zem! Nebyl zraněný, nebo něco takového, ale smál se. Hasící přístroj museli vyprázdnit, aby byl lehčí.

// Při natáčení Relikvií hořelo! //

21. března 2010 v 10:35 | Aknikik
aknikik55.blog.cz
Během včerejšího natáčení bojových scén pro závěr filmu Harry Potter a Relikvie Smrti vypukl ve studiích Leavesden ne zcela plánovaný požár. Na místě dokonce zasahovali hasiči, jejich velitel Tony Smith poskytl médiím následující prohlášení:

"Myslím, že natáčeli nějaké kaskadérské kousky do závěrečné bitvy. Je tam velká bojová scéna, která vyžaduje množství pyrotechniky a výbušnin.Mají tam napodobeninu hradu ze dřeva, oceli a plastu - a ten se nějak vznítil.Než jsme se dostali k požáru, bezpečnostní technici ho měli v podstatě pod kontrolou, odvedli skvělou práci. Pouze jsme jim pomohli požár uhasit a zkontrolovali jsme celý prostor.Neviděl jsem žádného herce, ale bylo tam asi 100 členů štábu. Všech jejich evakuovali do bezpečné zóny, nezdálo se, že by si dělali velké starosti.Těžko posoudit, jaké škody požár způsobil, protože něco z toho mohlo být plánovány jako součást natáčení. Možná získali mnohem lepší záběry, než původně doufali. "
Při požáru se naštěstí nikdo nezranil.

// New Moon- Animations 1.8 My Creation //

21. března 2010 v 10:27 | Aknikik |  Animace- New Moon
Další animace, tentokrát z natáčení New Moon.// Animations 0.3 //

21. března 2010 v 10:16 | Aknikik |  Animations
Udělala jsem pár animací z focení photoshootu Vanity Fair.// Eclipse- Scene 0.1 //

20. března 2010 v 21:54 | Aknikik |  Eclipse- Videos