Červenec 2009

// Animace Jacksona //

31. července 2009 v 18:35 | Aknikik |  // Jackson Rathbone //
Tohohle Jacksona jsem sama vyrobila..

// Slaví Harry! //

31. července 2009 v 0:01 | Aknikik
Dnes, 31.7 slaví narozeniny hlavní hrdina Harry Potter..žije si se svou manželkou Ginny a třemi dětmi tam někde ve světě kouzel a je mu 29 let..tož příští rok kulatiny co, Harry? Všechno nej!

// Slaví Joanne! //

31. července 2009 v 0:00 | Aknikik
Dnes, 31.7 slaví narozeniny stvořitelka světa Harryho Pottera Joanna Kathleen Rowlingová..je jí krásných 44 let..přeji všechno nejlepší..!!

// Nová Victoria v Eclipse? //

30. července 2009 v 22:52 | Aknikik |  Eclipse- News
Herečku Rachelle Lefevre, kterou všichni známe jako Victorii v Twilight, bude v následujícím filmu Eclipse nahrazena novou herečkou Bryce Dallas Howard.
Los Angeles - July 28, 2009 - Summit Entertainment oznámil, že Bryce Dallas Howard převezme roli "Victorie" na nadcházející výrobě Eclipse. Herečka, Rachelle Lefevre, která stvárnila tuto roli v Twilight i v New Moon, nebude pokračovat v úloze kvůli jiným hereckým závazkům, které má. Eclipse se začne natáčet ve Vancouveru již v srpnu. Je to blbá zpráva a doufám, že je to žert, ale to asi ne. Rachelle je v roli Victorie dokonalá a přece ji nemůžou vyměnit za nějakou herečku, kterou vůbec neznám.

// Kristen Stewart //

30. července 2009 v 17:28 | Aknikik |  Autographs
Včera jsem se vrátila od babičky a čekal na mě ve schránce podpis od Kristen Stewart! Kdysi dávno jsem jí to posílala, myslím že kolem vánoc a vůbec mě nenapadlo, že mi to přinde. Možná začnu sbírat podpisy Harry Potter a Twilight herců. Tady máte náhled. Tu fotku jsem jí poslala sama.

Kristen Stewart
The Gersh Agency
232 North Canon Drive
Beverly Hills, CA 90210
USA

poslala: 31.12 2008- 29.7 2009


// Hello! //

30. července 2009 v 17:11 | Aknikik |  Moje slova
Ahoj mojí zlatí! Skoro polovina prázdnin je za náma a já si to ani neuvědomuju. Promiňte, že tu nějakou dobu nepřibyl článek, ale byla jsem u babičky. Doufám, že si užíváte volna a máte se všichni dobře. Ten obrázek nad článkem jsem fotila sama, náhodou jsem vykoukla z okna a na obloze byli červánky. Byla to nádhera. Jinak chytám jsem dát v nejbližší době nový dess, s kterým jsem se pěkně napiplala. Tak se mějte.

// New Moon- New Scenes 0.1 //

24. července 2009 v 18:57 | Aknikik |  New Moon- Videa
Jupíí! Na Comic- Conu byly promítány dvě nové scény z New Moon. Jedná se o scénu v itálii a jízda na motorkách. Škoda že tam nejsou Volturiovy. Jo a abych nezapomněla, přeji dneska všem Kristýnám k svátku i já jsem Kristýna.


// New Moon- Movie Stills 0.4 //

24. července 2009 v 0:00 | Aknikik |  Movie Stills- New Moon
Hustě Jaspere!// New Moon- Official Walllpers 0.1 //

23. července 2009 v 23:55 | Aknikik |  Wallpers- New Moon
Jelikož byly aktulizovány oficiální stránky New Moon a jsou nádherné, objevili se nové wallpery, které jsem stáhla právě na oficiálních stránkách. Určitě se na ně mrkněte.


// Teaser trailer k filmu Alenka v říši divů //

23. července 2009 v 23:08 | Aknikik
Nový film Tima Burtona Alenka v říši divů má nový teaser trailer. Hraje zde několik herců z Hp. Helena Bohnam Carter alias srdcová královna, Alan Rickman alias Modrá housenka, který ráda kouří vodní dýmku, Timothy Spall jako pes a Frances de la Tour jako teta Imogene. Kromě Hp herců zde hraje skvělý Johnny Depp v roli šíleného kloboučníka. Na toho se hrozně těším a také Anne Hathaway. Určitě na to půjdu do kina.


thanks Gina Grint

// Slaví Dan! //

23. července 2009 v 22:31 | Aknikik
Dnes, 23.7 slaví své narozeniny anglický herec Daniel Radcliffe aĺias kluk s jizvou ve tvaru blesku Harry Potter..slaví kulatých 20 let..přeji Všechno nejlepší


// Emma míří studovat do USA //

21. července 2009 v 23:08
Pořád se diskutovalo, kam to vlastně Emma půjde. Na Yale nebo na Harvard? To, co už dříve prozradil Daniel Radcliffe, Emma potvrdila v rozhovoru pro časopis Paste. Emma bude od tohoto podzimu Studentka prestižní americké Brown University v Providence, Rhode Island. Přiznám se, že tuto univerzitu neznám.

Hodně štestí Emmo!


// Je to za náma! //

17. července 2009 v 10:48 Moje slova
Den na který jsme se tolik těšili je za námi a musím říct, že mám smíšené pocity. Byla jsme na to včera, ale s dabingem. Bylo naprosto vyprodáno. Líbilo se mi dobré herecké výkony některých herců. Tom Felton hrál Draca úžasně. Rok od roku přemýšlím jestli nepůjdu na temnou stranu nebo tam už jsem? Dobře hrála i Helena. Bellu zahrála více šiblou než je v knížce. Líbila se mi i Emma Watson. Obchod Freda a Georgebyl úžasný. Vánoční večírek jako scéna byl skvělý. Nejlepší byl moment s profesorem Snapem. Scéna, kdy smrtijedi letí Londýnem vypadá, jako by ste letěli s nimi. Scéna Sectusempra se mi taky líbila, i když mě tam chybělo to ,, já vím co je to přezdívka". Bylo tam docela hodně vtipných momentů. Tahle Potterovka byla jedna z nejvtipnějších. S Levandulí bych asi nekamarádila. Tento film má i své zápory. Snad nejvetší je ten, že vetšinu scén z knížky vyškrtli nebo pozměnili podle sebe. Chyběli mě tam Gauntovi, kteří jsou podle mě hodně důležití, vždyt je to Voldemortova rodina a Harry má poznávat Voldemortovu minulost. Nebyla tam scéna s šálkem Helgy z Mrzimoru, který patřil Hepzibě Smithové. Chci vědět, jak to potom Yates natočí, když Harry nebude o tom šálku nic vědět. Já vím, nemohli tam dát všechny scény, to by se nevešlo do dvou hodin a dvaceti minut, ale nemuseli tam dávat některé zbytečné scény. Někdy mě připadalo, že kecají blbosti. Buď to bylo překladem nebo to tak je. Dobrá scéna byla, kdy profesor Křiklan kradl ve skleníku Madam Prýtové a Harry byl jako ,,opilej" nebo štastnej? Škoda, že jsem to neviděla v ájině. Nemám nic proti našemu dabingu, ale slyšet hlasy herců je vždycky lepší. Tenhle film byl je aji romantickej. Dojala mě scéna, když zvedali studenti a profesoři hůlky na Brumbálovu počest. Na závěr chci říct, že se mi to líbilo víc než pětka a určitě doporučuju ať na to jdete. A ještě teď mě zní jedna melodie v hlavě, protože se mi hrozně líbí. Tak doufám, že jste tento článek přežili. Jaké z toho máte vy pocity??

// Hp6 Soundtrack //

13. července 2009 v 11:58
Objevil se celý Soundtrack a poslechnout si ho můžete zde. Mě se nejvíc líbí to Opening, ale neposlechla jsem si celý soundtrack. Pěkné poslouchání!


// Hp6- Speciál o Princi od T4 //

12. července 2009 v 19:15
Speciální videa z britské premiéry se objevila na britské T4. Užijte si rozhovory a videa s Danielem Radcliffem, Rupertem Grintem, Emmou Watson, Bonnie Wright, Jessie Cave a dalšími herci. Videa jsou rozdělená na tři části. Emma prozradí i svou tajnou lásku.


// Hp6- Trio v Doupěti //

12. července 2009 v 18:57
A tohle je poslední video, které se objevilo. No ale docela dost, nemyslíte? Mohli by nám o pár dní dřív zveřejnit celý film. Ale co, už jen 4 dny a dokonce jsem už viděla reklamní upoutávku na Nově.