Květen 2009

// New Moon- Animace ze scény v Itálii //

30. května 2009 v 18:04
Ta je bombová.


thanks LoveRsKa

// New Moon- First New Moon Scene //

30. května 2009 v 18:01 New Moon- Videa
Jupí! Objevila se první scéna z traileru, který bude na MTV Movie Awards předveden už zítra. Jedná se o scénu po nevydařené narozeninové oslavě. A jak se máte?
// Robert zuří kvůli fanynkám! //

24. května 2009 v 17:28 Rob Pattinson
Maximálně naštvaný a znechucený je ze svých fanynek hlavní star upírského filmu Twilight Robert Pattinson. Skupinka holek ho totiž drze pronásledovala...
Doslova o dotěrných fanynkách prohlásil: "Jsou šílené a odporné!" Ale proč? Nedávno šel Robert na nákupy. Všimla si ho skupinka holek a začala ho sledovat. Dokonce za ním vlezly i do obchodu. Idol si jich ale vůbec nevšímal. Šílené fanynky si proto do krve rozškrábaly krky v domění, že přilákají jeho pozornost. Je to nechutný. Tý jo ty holky musí být nějaký kravky a nebo nenormální. Asi to první.

thanks Gina Grint

// Nová fotka Toma z Twitteru //

24. května 2009 v 17:21
Sekne mu to tam. Slaďouš jeden x)


thanks Gina Grint

// Robert Pattinson vydražen //

24. května 2009 v 17:11 Rob Pattinson
Robert Pattinson se nechal pro dobrou věc vydražit, konkrétně pro charitu kvůli AIDS. Nejvíc daly dvě fanynky, každá zaplatila 20.000 dolarů jen, aby se s ním mohla setkat, pozdravit ho a prý si získala pusu na tvář. Nejlepší je, jak se Rob směje a tváří se jako by tam nebyl. x)// Cam Gigandet vs. Fans //

24. května 2009 v 17:00 // Cam Gigandet //
Cam Gigandet se zúčastnil propagace MTV Movie Awards 2009 pro kategorie Best Fight a natočil spot. Je to souboj na život a na smrt. Cam vs. Fans. Já z toho nemůžu. xD


// Hp6- TV Spots 0.4 //

24. května 2009 v 12:52
A jsoutu opět nové televizní upotávky a to rovnou čtyři. Je tam mnoho nových scén, tak se určo jukněte. Videa v celém článku. x)
// New Moon - Movie Stills 0.1 //

24. května 2009 v 12:24 Movie Stills- New Moon
Objevili se první krásné tři exkluzivní fotky z New Moon. Na první fotce ze zákulisí vidíme Kristen Stewart a rejžu Chrise Weitze a za Kristen je stůl posypaný růžemi, které dostala čerstvě 18- ti roční Bella od Edwarda. Na druhé fotce je Laurent, který říká Belle, aby se nebála smrti. Je nevyhnutelná a bezbolestná. No a k třetí fotce není co dodat. Je nádherná.


// I´m at home! //

23. května 2009 v 23:09 Moje slova
Tak jsem doma! Doufám že jste se měli krásně, já jsem se měla O.K. Bylo tam nádherně, teda pokud nepočítám včerejšek, kdy se přes turistickou základnu přehnala hustá bouřka. A kvůli ní jsme neopykali špěkáčky. xD Přijela jsem a vyskytlo se plno novinek, ale dám je jsem až zítra, protože půjdu už za chvíli spinkat. Tak papapa.

♥ Aknikik ♥

// Good bye!! //

20. května 2009 v 21:51 Moje slova
Ahooj mí milý zítra odjíždím na pěvecké soustředění a tak tady chvíli nebudu, přesněji do soboty. Tak abyste se nedivili, že tady nic nepřibývá. Doufám že se máte všichni O.K. a užíváte si nádherného počasí. Zítra to bude dokonce na plavky. x) Tak se mějte krásně a užívejte počasí.

♥ Aknikik ♥

// New Moon- Official Poster 0.1 //

19. května 2009 v 7:04 Posters- New Moon
Tak jsme se dočkali je tu první oficiální plakát k New Moon. Mě osobně se líbí, ale je to rozdíl oproti twilight plakátu, kde byla jen bella a edward a tady se ještě přivtěřil jacob. xD Ale eddie má dost dobrej výraz. Chudák, bella je u jinýho. No nic doufám že jich bude ještě pár. x) A co vám se líbí?

// Plakát vychází zítra! //

18. května 2009 v 22:32 New Moon- Novinky
Summit Entertainment dneska vydal prohlášení, ve kterém informuje, že oficiální poster k New Moon vyjde zítra (tj. 19.5. 2009) ve všech novinách po celém USA. Jsem strašně zvědavá, jak bude ten zmíněný plakát vypadat. Co vy?

// Nátáčení ve Walesu skončilo //

18. května 2009 v 22:27 | Aknikik
Týden natáčení scén k Lasturovému domečku do filmu Harry Potter a Relikvie smrti je úspěšně za námi. Podle dostupných informací, hlavní část natáčení s herci úspěšně skončila a většina filmového štábu se vrací do studii Leavesden.
Zajímavým a nezpochybnitelným faktem tohoto natáčecího týdne je fakt, že se ve scénách v Lasturovém domečku vůbec neukázala herečka Clémence Poésy, což přispívá k nesčetným otazníkům o její účasti jako Fleur Delacourové-Weasleyové v posledním dvoudílném filmu.

// Nové přípravy na další natáčení HP7 //

18. května 2009 v 22:21 | Aknikik
Po skončení natáčení Relikvií smrti ve Walesu se objevily nové informace o možném natáčení dalších exteriérových scén.
Podle informaci stránky London Taxi Tour se již koncem minulého týdne začalo s přípravami na natáčení v Swinleyském lese v anglickém městečku Bracknell. Filmový štáb zde začal dvouměsíční přípravy, přičemž první klapka by měla padnout v průběhu léta.
Protože není známo, jaké konkrétní scény by se zde měly natáčet, můžeme si jen domyslet, že v úvahu připadá například kempování hlavního tria, scéna se stříbrnou laní nebo možná už něco ze závěru druhé části.
Natáčení Relikvií smrtí bude pokračovat ještě přibližně 10 měsíců, přičemž první klapky Relikvií smrtí II. by měly padnout v druhé polovině tohoto roku. Video najdete v článku

// Hp6- TV Spot 0.3 //

18. května 2009 v 22:14
Na amerických televizních stanicích ABC a Fox byla zveřejněna v pořadí již třetí televizní upoutávka na film Harry Potter a Princ Dvojí Krve. Spot o délce 29 sekund odhaluje několik zcela čerstvých záběrů. Např. záběr Dracových toulkách Bradavickým hradem a konečně kousek scény, jak profesor Brumbál říká Harrymu, že je skutečně vyvolený. x)


thanks Hermy Jane

// Hp6- TV Spot 0.2 //

17. května 2009 v 19:06
Objevila se další televizní upoutávka..x)


// Hp6- New Official French Poster 0.3 //

17. května 2009 v 14:47
V uplynulých dnech byl na internetu zveřejněný nový oficiální francouzský plakát k Princi. Jde vlastně o spojení dvou už viděných plakátů hlavních postav šesté filmové ságy se sloganem ,,Jestli chcete pochopit budoucnost, musíte poznat minulost."