Duben 2009

// Emma o Yatesovi, natáčení Prince a milostném trojúhelníku //

29. dubna 2009 v 22:31
Wizard Universe se tak, jako každý časopis na světě, snaží zachytit jednoho z herců, aby odpověděl na několik otázek ohledně nejočekávanejšieho kinového trháku Prince Dvojí Krve. Emma Watson odpověděla: "Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, a za jeho zády Hermiona s Levandule doslova bojují ..."

// Twilight- VMAN Magazine photoshoots 2008 (New photos 0.2) //

29. dubna 2009 v 22:14
Objevili se další suprové shooty kluků..pro VMAN Magazine. x) Jo a, abych nezapomněla přeji dnes všem Robertům k svátku a to i Robertu Pattinsonovi, i když o tom asi nemá ani páru. x)


// New Moon- ET ONLINE Day 3 //

26. dubna 2009 v 20:48 New Moon- Videa


// New Moon- ET ONLINE Day 2 //

26. dubna 2009 v 20:32 New Moon- Videa
ET pokračuje v uveřejnování videí z návštěv New Moon. Tentokrát se dozvíme i něco nové a konečně slyšíme i Chrise. Hlavní novinkou je, že Edward bude více temnější a podle Robových slov bude mít Bella noční múru, která všechny bude šokovat. x)// Mutemath- Spotlight //

24. dubna 2009 v 16:34 Twilight- Soundtrack
Kapela Mutemath, která je na soundtracku k Twilight zveřejnila nový videoklip k písni Spotlight. Jak se vám líbí? x)
// Daniel nominovaný na Drama League za roli v Equus! //

23. dubna 2009 v 22:47
Daniel Radcliffe, který v těchto dnech natáčí scény do Relikvií smrti, byl nominovaný na ocenění Drama League v kategorii Distinquished Performance Award. Tuto nominaci si zasloužil hlavně za jeho loňské účinkování v divadelní hře Petra Shaffera Equus.
Odevzdávání cen se uskuteční v New Yorku, 15. května. Je však otázkou, jestli si Dan v případě jeho vyhlášení bude moci přijít pro ocenění, protože bude mít velké závazky k natáčení Relikvií smrti.

Gratulace! x)

Thanks Gina Grint

// New Moon- Werewolfs promo //

23. dubna 2009 v 22:42 Promo- New Moon
Zleva: Alex Meraz (Paul), Chaske Spencer (Sam) , Bronson Pelletier (Jared), Kiowa Gordon (Embry)

// David Slade bude režisérem Eclipse //

23. dubna 2009 v 22:36 | Aknikik |  Eclipse- News
Summit Entertaiment oficiálně potvrdil, že režisérem Eclipse bude David Slade a že premiéra Eclipse bede v USA už 30. června 2010. Stephanie Meyer se vyjádřila, že je spokojená s výběrem režiséra. ,,Jsem nadšená, že David Slade bude Eclipse režisér." David režiséroval filmu jako 30 Days of Night nebo Hard Candy. To je skvělá zpráva. Já tedy Davida Slada neznám, ale určitě bude skvělý.

// Natáčení v Londýně pokračuje! //

23. dubna 2009 v 22:26 | Aknikik

Uplynulou noc pokračovalo natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti 1 v ulicích Londýna. V blízkosti Piccadilly Circus se to kromě filmového štábu hemžilo i množstvím zvědavých fanoušků, kteří toužili alespoň na okamžik shlédnout hlavní herecké hvězdy. Kvůli přísným bezpečnostním opatřením však zůstaly mnozí zklamáni.
Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint se i tentokrát pohybovaly po Shaftesbury Avenue. Asi nejzajímavější situací druhého nočního natáčení byl okamžik, kdy měli herci zahrát situaci, v níž jejich při snaze měli proběhnout přes cestu kde je téměř srazil londýnský autobus "double-decker". Během natáčení Emma údajně při běhu po Shaftsbury Avenue hovořila o pádu Ministerstva kouzel. Procházení ulicemi Londýna se natáčeli několikrát z různých úhlů pohledu. Více v článku

// Hp7- On The Set April 19th //

21. dubna 2009 v 21:50
Objevili se nové fotky z natáčení, nejspíš svatby Billa a Fleur. Na natáčení přijel navštívit Emmu její přítel Jay Barrymore. Ani jsem nevěděla, že má nějakého přítele. xD// New Moon- Rozhovor s Cameronem Brightem //

21. dubna 2009 v 21:41 New Moon- Videa
ET Canada ve svém pořadu odvysílalo krátký rozhovorem s Cameronem Brightem, který má hrát Aleca po boku Dakoty Fanning. Já myslím, že se na tu rolí hodí, je zlatý..x)


// Robert Pattinson- GQ Magazine Outtakes 2009 //

21. dubna 2009 v 21:35 Photoshooty Roberta
Objevili se tři nové outtakes z photoshootu pro časopis GQ..Robertovi to tam vážně sekne..x)


// Natáčení Relivíí v Londýně! //

21. dubna 2009 v 21:29 | Aknikik
Velká novinka! Právě v těchto chvílích se v Londýně natáčí noční scény do filmu Harry Potter a Relikvie smrti 1. Napříč skoro ranní hodiny panuje v oblasti Piccadilly Circus a Shaftsbury Avenue filmový ruch. Podle informací jednoho fanouška přímo z Londýna natačení odstarotovalo v 11. hodin londýnského času ( našeho 0:00 ), natačení první noční scény skončilo 5:30. Podobný harmonogram se zopakuje ještě i počas následujících dvou nocí.
Podle dostupných informací by se měl natáčet útok smrtijedů na hlavní trio v mudlovské kavárně, kterého se zúčastní kromě hlavních herců i 400 komparzistů. Ti by se měli před kamerou střídat v 15 minutových intervalech. Filmový štáb sem spolu s designerem Stuartom Craigom včera večer přivezlo mnoštví minibusů přímo z filmových studiií Leavesden. Na fotky z natáčení této scény se můžete juknout v celém článku. x) Kromě fotek si můžete prohlédnout dokonce i video. Díky němu si můžete všimnout, jak herci dostávají poslední pokyny před ,,ostrým zaběrem". Následně zazní ,,Action"! a natáčení může začít. Video zde.


// New Moon- New Moon Cast Sends Italian Greetings //

20. dubna 2009 v 18:06 New Moon- Videa
Na Italské stanici Raduno se objevilo krátké video, ve kterém herci zdraví italsky Volterru z placu, kde se natáčely scény Belliny oslavy narozenin. x)

// Twilight- Instyle Magazine Outtakes 2008 //

19. dubna 2009 v 22:02
Objevili se Outtakes z photoshootu Instyle..velmi povedené..x)// New Moon- ET ONLINE Sneak Peak //

18. dubna 2009 v 18:52 New Moon- Videa
Reportérka ET Online se dostala exkluzivně na natáčení New Moon. Níže najdete upoutávku na pořad, který proběhne 23. dubna čili příští týden. Můžeme se těšit na rozhovory s Robem, Kristen a Taylorem a možná na pár záběrů z natáčení a Taylora jako Jacoba bez paruky. x)

// David Heyman potvrdil natáčení epilogu //

17. dubna 2009 v 14:45
Producent David Heyman potvrdil, že se bude natáčet Epilog z Relikvií Smrti, který je posunutý v čase, kdy už mají členové hlavního tria potomky. Dále uvedl, že postavy budou hrát původní herci, a ne jiní, kteří by věkově více odpovídali.