Březen 2009

// Hp6- New Official Posters 0.1 //

31. března 2009 v 15:25
Promiňte, že jsem dlouho nepřidávala články, ale byla jsem nemocná. x) Objevili se moc krásné nové postery Prince dvojí krve. Podívejte se na ně níže. x)


// Twilight DVD dosáhlo úspěchu! //

24. března 2009 v 15:58 Twilight- Novinky
Tisíce fanoušků Twilight se zúčastnilo na ,,Twilight at Mignight,, párty, které se konaly v rámci vydání Twilight DVD. 2500 fanoušků se zúčastnilo v Salt Lake City, aby viděli Rachelle Lefevre. 2000 se objevilo v Los Angeles, aby viděli Ashley Greene, víc než 1000 fanošků chtělo vidět režisérku Catharine hardwicke v Dallase. 700 fanoušků přišlo do New Yorku, aby viděli ediho Cathegiho a 500 fanoušků v Chicagu vidělo Nikki Reed.

Prodalo se víc než 3 milionů Twilight DVD ,a proto DVD vstopí do prvních pěti nejlepších prodaných DVD za první den vydání za poslední 2 roky ( spolu s Piráty z Karibiku: Na konci světa, Temný rytíř, Harry Potter a Fénixův řád a Transformátory. To je úžasné, nemyslíte? x)
// Intewiew for Grash magazine //

23. března 2009 v 22:11
Emma Watson poskytla časopisu Crash , pro který nafotila i zajímavé photoshooty nový rozhovor. x)

Jak si začala svou hereckou kariéru?
Bylo mi devět, když přišli k nám do školy a hledali lidi na konkurz pro HP filmy. Už tehdy jsem byla velký fanoušek knih, takže můj učitel mi řekl, abych to zkusila. Zhruba po 8 konkurzech a testech s ostatníma 'Harryma' a 'Ronama' mi řekli, že to mám!

Hermionu jste začala hrát, když vám bylo 10. Teď je vám 18. Je to poměrně vzácné vidět herce vyrůstat v jedné roli. Jak se po všem cítíš?
Nebylo snadné vyrůstat na velkém plátně. Když jste mladí, znepokojují vás miliony věcí. Učíte se, vyrůstáte a děláte chyby. Bylo to těžké procházet těmito změnami v době, kdy jste součástí tak velké produkce.
více v článku

// Emma Watson: ,,Jsem více zodpovědná" //

23. března 2009 v 22:03
Najít někoho, koho budu mít ráda nebo kdo by měl rád mě je v mém věku stále
složitější", říká Emma."Ale být slavnou, věci komplikuje ještě víc. Předpokládám, že něktěří kluci se se mnou cítí trochu méně důležití a zůstávají na pozoru."
Emma dále pokračuje: "Je jednodušší natáčet filmové scény."

Ale teď je Emma starší, ví, že musí být za sebe více zodpovědná.
"Dostala jsem řidičský průkaz a koupila jsem si auto - Toyotu Prius, říká. A teď už taky můžu pít alkohol! Cítím se volnější, můžu dělat to, co chci dělat a myslím si, že za sebe více zodpovídám. Je to velká změna."


// Twilight- Becoming Bella //

23. března 2009 v 21:57 Twilight- Videa
Další video, tentokrát becoming Bella. Příjemné pokoukáníčko. x)


// Twilight- Becoming Edward //

23. března 2009 v 21:54 Twilight- Videa
Další video z DVD bonusu s názvem Becoming Edward neboli v překladu stát se Edwardem. Mluví se tam pouze o postavě Edwarda, tak to je jasné a uvidíte tam mnoho scén ze zákulisí. x)


// Natačení New Moon ve Montepulciane! //

23. března 2009 v 21:46 New Moon- Novinky
Stránka twilightersitalia.com informuje všechny fanoušky, že New Moon by se měl natáčet v Montepulciane od 25. května do 30. května. Tím pádem je potvrzené, že New Moon se nebude natáčet ve Volterre, ale i jiném italském městečku. x)


// Rychlokresba Edwarda //

22. března 2009 v 20:47 Edward Cullen
Na serveru youtube.com sem našla skvělý video rychlokresby Edwarda. Je to nádherný. Kreslí to W. Bøe. Musí mít v ruce fakt talent. x)

zkoukněte v článku..

// Twilight- Kono Eiga ga Sugoi magazine photoshoots 2009 [Scans] //

22. března 2009 v 20:16
Objevili se další scany z japonského časopisu. I když si moc nepočteme. x)


// Bella´s Lullaby Remix //

22. března 2009 v 19:37 Twilight- Soundtrack
Objevuje se teď čím dál tím víc videí z Twilight DVD. Brzo budeme mít kdyspozici všechny bonusy dřív než DVD, ale to je jen dobře. x) Tentokrát je to Bella´s Lullaby Remix, kde ve videu můžeme vidět scény, které sme zatím ještě neměli možnost vidět. x)


// Twilight- Voleyball scene //

22. března 2009 v 19:33 Twilight- Videa
Objevilo se další video z natáčení. A to voleyballové scény. Chudák Mike dostává míčema do hlavy. xD


// Twilight- Edward´s piano concert //

21. března 2009 v 16:41 Twilight- Videa
Objevilo se nové video z DVD bonusu. Jde o edwardův koncert. Je to nádhera. x)


// Twilight- Vampire kiss montage //

21. března 2009 v 16:39 Twilight- Videa
Objevilo se nové video a jde o prodloužené scény upířích kousnutí. Hustý je to na konci. x)


// Kellan Lutz o Robertovi //

21. března 2009 v 16:26 // Kellan Lutz //
Byla tam spousta smrtící lásky, když Twilight star Kellan Lutz zpochybnil rádiovou show Ryana Seacrese na podporu Twilight DVD, které je v prodeji už od dnešní půlnoci.

"Rob je leader, ale vy jste lépe vypadající Cullen." přiznal Kellanovi statečně Ryan s rizikem milionů rozzuřených fanynek Roberta Pattinsona.
"Ach, potřebuju komplimenty od lidí, jako jste vy častěji!" vykřikl Kellan, který pak přešel ke sdělení nějakých slov o jeho filmovém sourozenci.
"Jeho přízvuk a jeho šílený účes dívky omračuje," řekl Ryanovi Kellan než poukázal na to, že jemu se nikdy tohle nedaří.
"Rob je stydlivý, když se ho někdo na něco zeptá, sklopí hlavu dolů. Dívky to milují!" A aby to nebylo málo: "Je to takový pokorný chlapík," řekl Kellan, "jsem jím velice ohromený."

Tohle všechno vyvolává otázku, kdyby jste měli na výběr, byli byste pro krásného, stydlivý jedince, nebo pro hezkého kus chlapa a frajera? x)
// Songy k New Moon //

21. března 2009 v 15:58 New Moon- Novinky
TheDeadBolt.com zveřejnil songy, které by se mohli objevit na soundracku k New Moonu.

1. Dido- Here with Me
2. Imogen Heep- Speeding Cars
3. Muse- Time is Running Out
4.Evanescence- Missing
// Slaví Gary! //

21. března 2009 v 0:00
Dnes, 21.3 slaví své narozeniny Gary Oldman alias známý masový vrah Sirius Black x)..je mu 51 let..tak ti přeji Všechno nejlepší Gary! x)

// Twilight- Behind the scenes //

20. března 2009 v 21:55 Twilight- Videa
Konečně víkend. x) Jste taky tak rádi? Objevili se nová videa z natáčení scén, které budou na DVD. Je to úžasný vidět to z jiného pohledu. Jde o basballové scény, ale i jiné. Nejvíc mě dostalo, když sem viděla, jaké dělali triky při rychlém běhu. xD Videa jsem bohužel nejdou dát. Takže je můžete zkouknout zde a taky zde