Leden 2009

// Daniel Radcliffe v NY v Sardi's restaurant //

30. ledna 2009 v 16:14
Daniel Radcliffe společně se svým kolegou z Equus, Petrem Shafferem navštívili Sardi´s restauraci v New Yorku, která známá hlavně kvůli karikaturám slyvných osobností, které zdobí zdi restaurace. Právě kvůli této karikutaře navštívil Dan tuto restauraci. Byla zpracována jeho vlastní karikatura, která bude pověšena vedle jiných známých osobností. Na pár fotek Daniela z této restaurace, i s jeho karikaturou, se můžete podívat v..

..pokračování článku..

// Talíř Emmy z aukce! //

30. ledna 2009 v 16:00
Už dříve jsem na blog zvěřejňovala článek o aukci, které se Emma účastnila. Šlo o vytvoření designu talíře. Emma udělala pro e-bay talíř a peníze toho kdo si ho koupí půjdou na pomoc hlasovým dětem. ;)


// Kaskadér vážně zraněn během natáčení Relikvií! //

30. ledna 2009 v 15:54 | Aknikik
Pětadvacetiletý dablér Daniela Radcliffa byl včera zraněn na natáčení Relikvií smrti. Nehoda se stala při natáčení létající scény s velkým výbuchem v Leavesdenských studiích (zřejmě Harryho přesun na začátku filmu, kapitola sedm Potterů).
Nehodu zavinila samozřejmě exploze, která způsobila, že se herec zřítil a tvrdě dopadl na zem, kde se nehezky poranil. Po tomto incidentu byl převezen do blízké nemocnice. Dablér podle všeho utrpěl zranění zad a nohou, není jasné, zda-li nezůstane ochrnutý. I přes toto všechno každý z týmu doufá v jeho uzdravení.// Slaví Lily! //

30. ledna 2009 v 15:44
Dnes, 30.1 2009 by oslavila své 49. narozeniny matka Harryho Pottera- Lily Evansová..Všechno nejlepší..

// Emma Watson- Vs. Magazine photoshoots 2009 //

30. ledna 2009 v 15:37
Na několik nových photoshootů Emmy z časopisu Vs. se můžete podívat v..

..pokračování článku..

// Rupert hovoří o rozdílu mezi HP a Cherrybomb //

30. ledna 2009 v 15:29
Herec Rupert Grint vyprávěl o své práci na Cherrybomb, o své postavě a o tom, jak hodně se odlišuje tento film od Harryho Pottera.

Jak se Rupert dostal k roli v Cherrybomb:
"No, dostalo se to ke mně a zamiloval jsem si scénář. Setkal jsem se v Londýně s Lisou (režisérkou Lisou Barros D´Sa) a udělal jsem malý test. Potom jsem odletěl do Belfastu a zúčastnil se několika zkoušek. "

A jak se Cherrybomb odlišuje od Harryho Pottera?
"Skutečně jsem si to užíval, protože je to úplně jiný svět; všechno je takové měnší. Myslím, že jsem byli Harrym Potterem dost rozmazlení, protože jsme měli všechno přepychové. Ale okolo Harryho Pottera se víc čeká, takže preferuji rychlost filmu jako Cherrybomb. Na tom uděláte sedm scén za jeden den, jsou to skutečně rychlé dny a všechno je vzrušující - je to dobrá zábava!"

"Je to nejdospělejší věc, jakou jsem kdy udělal a byl to jistý risk - drogy a i špetka romantiky - takže ano, je to odlišné; je to dobré, je to cool!"// Celková délka Prince dvojí krve //

30. ledna 2009 v 15:26
Největší filmový portál Internet Movie Database (IMDb) zveřejnil celkový čas filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Snímek by měl mít ve finální verzi po sestříhání čas 2 hodiny 20 minut, co z něj dělá doposud druhý nejkratší film z HP série. Napříč tomu jde v podstatě o optimální minutáž, protože knižní předloha není natolik rozsáhlá jako předlohy předcházejících dvou filmů.

Princ dvojí krve tedy určitě délkou předběhne Fénixův Řád, který měl jen 132 minut a tesně se přiblíží k minutáži Vězně z Azkabanu, který měl 141 minut.

V současnosti se čeká na oficiální potvrzení této informace distribuční společností Warner Brothers.


// Kámen Mudrců jako pátý nejlepší film //

29. ledna 2009 v 11:58
Prestižní britské noviny The Telegraph zveřejnili výsledky nedávného průzkumu, prostřednictvím kterého se snažili zjistit, jaký je nejlepší dětský film všech dob. Do průzkumu bylo zapojeno kolem 3000 dospělých, kteří rozhodli, že na páté příčce se umístnil film Harry Potter a Kámen mudrců.

více v článku..

// Peter Facinelli: ,,Dakota se na roli Jane skvěle hodí" //

29. ledna 2009 v 11:51 Peter Facinelli
Třebaže herec Peter Facinelli, který hraje doktora Carlisla Cullena, připouští, že nedržel krok s žádnými zvěstmi okolo New Moon, je nadšený z toho, že slyšel, že by si Dakota Fanning měla zahrát upírku Jane v pokračování New Moon.

více v článku..

// Robert Pattinson: ,,Kdybych byl holka, vybral bych si Dana" //

29. ledna 2009 v 11:45 Rob Pattinson
Britští miláčkové dívek se nemohou dohodnout, kdo z nich je hezčí a který z nich by získal každou dívku. Robert Pattinson poznamenal, že by dívky raději chodily s hvězdou Harryho Pottera, Danielem Radcliffem, než s ním. Daniel Radcliffe na to reagoval tím, že řekl, že Robert je hezčí než je on, a že dívky by raději chodili s Robertem. Tady jsou nějaké jejich výroky, které o sobě navzájem pronesli.

více v článku..

// Jackson Rathbone: ,,S Robertem jamujeme" //

29. ledna 2009 v 11:26 // Jackson Rathbone //
Jackson Rathbone už vše naplánoval, co se týče natáčení New Moon, ale tento rok hodlá dělat mnohem víc než jen upíra: Má také kapelu, 100 Monkeys, která plánuje vydat dvě alba ještě tento rok. A možná, pokud všechno bude vycházet, bude spolupracovat se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem. "Docela jsme s Robem jamovali," řekl Jackson MTV News. "Máme nějaké nahrávky, které nikdy nehodláme vydat, ale ano, hraje s námi. Možná někdy bude hostovat na nějakém vystoupení, ale momentálně má velmi plný rozvrh." Kromě své rockové kariéry pracuje Jackson ještě na několika filmech, například S. Darko, Dread, Hurt a The Last Airbender.


// Robert Pattinson: ,,Myslím, že jsem gantleman" //

28. ledna 2009 v 13:18 Rob Pattinson
Když jde o vhodné zacházení s dívkami, Robert si myslí, že je gentleman.

více v článku..

// Kristen Stewart: ,,Jsem velmi nadšená z natáčení New Moon" //

28. ledna 2009 v 13:13 Kristen Stewartt
Kristen Stewart říká, že se nemůže dočkat, až si znovu zahraje svou roli Belly Swan v pokračování upírské romance Twilight, a je ohromená tím, jak se tento film stal úspěšný.

více v článku..

// Změna obalu Rozbřesku! //

28. ledna 2009 v 13:04 | Aknikik |  Breaking Dawn- News
To nemyslí vážně! Na internetovém knihkupectví Egmont.cz se objevila změna české obálky Rozbřesku. A ta změna není k lepšímu, ale k horšímu. Ach jo! Nevím proč to změnili. Ta předtím byla hezká, nejlepší by bylo kdyby nechali originální americkou obálku. Co myslíte?


// Chyby ve Stmívání //

27. ledna 2009 v 11:15 Twilight- Zajímavosti
Chyby jsou v každém filmu, takže ani Stmívání není vyjímka. Pozorní fanoušci je objevili a tak je tady máte. Schválně jestli jste si jich také všimli. Já se teda přiznám, že jsem si nevšimla ani jedné.


chyby v článku..

// Test 02 //

27. ledna 2009 v 11:01 Twilight- Zajímavosti
Alice
18.2 %


dále v článku..


// Test 01 //

27. ledna 2009 v 10:53 Twilight- Zajímavosti
Na blogu Alice jsem našla odkaz na zajimavý test, který vám určí jaká postava ze Stmívání je vám nejblíže. Mě to vyšlo skvěle :-) Alici mám moc ráda. Jestli chcete můžete si ho zkusit, ale bohužel je to anglicky, ale doufám, že se s tím poperete.:-)

test je zde

P.S : Pak mi napište, kdo vám vyšel. Jsem zvědavá. :-)

// Chris Weitz o New Moon //

26. ledna 2009 v 12:12 New Moon- Zajímavosti
USA Today zveřejnilo článek o vlkodlacích ve filmech v rámci toho vyzpovídali i režiséra Chrise Weitze. V krátkém rozhovoru mluví o Taylorovi a o rozdílech mezi Edwardem a Jacobem. Vypadá to, že Chris je opravdu zapálený pro věc, takže New Moon je v dobrých rukách.

rozhovor v článku..