Listopad 2008

// Slaví Bill!! //

29. listopadu 2008 v 16:33

Dnes, 29.11 slaví nejstarší dítě Weasleyových Bill Weasley..je mu 38 let..takže Všechno nejlepší Bille!! :-)


// Slaví Alfonso!! //

28. listopadu 2008 v 0:00
Dnes, 28.11 2008 slaví své narozeniny mexický scénarista, producent, řežisér a dokonce i herec Alfonso Cuarón...natočil spoustu filmů a jedním z nich je i jeden z nejlepších HP filmů- Harry Potter a Vězeň z Azkabanu..Přeji všechno nejlepší dnešnímu oslavenci..:-)

// Emma má vybranou vysokou školu- Je to Cambridge!! //

26. listopadu 2008 v 22:08
Emma Watson si zřejmě konečně vybrala vysokou školu.!
Dnes o tom informoval britský deník The Mirror. Po návštěvě několika univerzit v Británii a USA se nakonec herečka stvárňující Hermionu Grangerovou, rozhodla nastoupit v září na prestižní britskou Univerzitu v Cambridge, kde má studovat filozofii.

Studium se však Emmě bude překrývat s natáčením dvojdílného filmu Harry Potter a Relikvie smrti, které je naplánované v období od února 2009 do května 2010. Deník proto konstatuje, že Emma bude muset zřejmě natáčení obětovat prázdniny

The Mirror taktéž pronesl informaci, že rozpočet zfilmovaných Relikvií smrti se má vyšplhat na 223 milionů dolarů (150 milionů liber).


// Hp sochy z ledu //

26. listopadu 2008 v 21:42
Sochaři zúčastnění na letošním Festivalu soch z ledu v Brugách vytvořili ledové postavy z románu J.K. Rowlingové- Harry Potter. Vidět můžeme ledového Harryho, jeho sovu Hedviku, profesora Brumbála a také nebelvírskou ředitelku profesorku Mcfonagallovou. Festival bude trvat až do 11. ledna 2009.
na fotky se můžete podívat v článku..

// Slaví Shirley!! //

24. listopadu 2008 v 0:00
Dnes, 24.11 2008 slaví své 43. narozky, stvarňující bradavického ducha Ufňukanou Uršulu..a to Shirley Henderson.. srdečně gratuluji..!!

// Jakou část z Pottera má J.K.Rowlingová nejradši? //

23. listopadu 2008 v 14:11


Určitě má každý z vás svoji oblíbenou část z příběhů o Harry Potterovi. Jak je to však se samotnou autorkou J.K.Rowlingovou?
Jakou pasáž svých knih má nejradši ona a proč vlastně? Tuhle otázku zodpověděla ve svém příspěvku do narozeninové knihy britského prince Charlesa:

"Když se Harry vydal na svou poslední, dlouhou cestu do srdce Zapovězeného lesa, rozhodl se přijmout břemeno, které nese už od svého dětství, bez ohledu na to, že o své postavení a jizvu, kterou byl označen, vůbec nestál".

"Jak se Harrymu snažil objasnit profesor Brumbál, měl možnost rozhodnout se a případně odmítnout připravenou cestu. I přes tlak názorů a očekávání, které označily Harryho jako "vyvoleného", nakonec se sán rozhodl jít do lesa, aby se setkal s Voldemortem. Byl připraven přijmout svůj osud, před kterým celých šestnáct let unikal".

... ... ...
"Tato část z knihy Harry Potter a Relikvie smrti je mojí nejoblíbenější částí, dokonce by mohla být nejoblíbenější i z celé série. Právě v ní Harry demonstruje svoji skutečně hrdinskou povahu. zde překonává strach, aby mohl zachránit před násilím lidí, které má rád, ale vlastně i celou společnost".

Příspěvek v narozeninové knize doprovází následující obrázek s názvem:"Harry v Zapovězeném lese"

// Paramore- Decode //

23. listopadu 2008 v 9:43 Twilight- Soundtrack

Je tu konečně soudtrack k světovému hitu Twilight! Písnička se jmenuje Decode a je od skupiny Paramore, která vznikla v roce 2002.
Zpívá Hayley Williams// Harry Potter a Kámen mudrců na Primě!! //

23. listopadu 2008 v 9:20
Dnes, 23.11 bude vysílán 1.díl z Potterovek a to na kanále Prima..ve 14.30 tak se koukejte..:-)

více v článku..// Začínají se natáčet Relikvie??? //

22. listopadu 2008 v 15:58 | Aknikik
Tvůrci filmů o Harrym Potterovi se v těchto dnech rozhlíží po Skotské vysočině. Podle neoficiálních imformací je dokonce možné, že se začínají natáčet exteriérové lesní a zimní scény do zavěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti.

Podle Lochaber News se filmový štáb zdržoval především v oblasti Glenfinnan, Glen Etive, Glencoe a Glen Nevis, které se objevili ve předcházejících Potterovkách. Pokud budou tyto imformace oficiálně potvrzené, co neviděd vám přineseme další aktuality.// Jim Carrey jako Harry Potter //

22. listopadu 2008 v 15:16

Tak když je Rupert fanoušek Harry Potter ságy tak dokonce i jeho nejoblíbenější herec Jim Carrey..:-)// Obrovský výprodej!! //

20. listopadu 2008 v 15:47
Ještě stále nevíte, co si přejete na Vánoce? Máme pro vás tip!

Oficiální WB Harry Potter obchod totiž dává svým zákazníkům bláznivé 50 - 75% slevy.
Zkuste se rodičů zeptat, možná vám koupí právě výrobky z kolekce Tonner doll: panenka Hermiony na Vánočním plese, která se zlevnila až o polovinu, a nebo figurku Draca Malfoya, jeho cena klesla o celých 75%.

Můžete si vybrat také figurky z kolekce Noble Collection:
Fénix Fawkes na bidýlku, Bradavické šachy, nebo přívěsek ve tvaru zlatého vejce
A co tak zvolit něco praktikčnějšího? V takovém případě sï vyberte z množstí triček, nebo různých bund.


// Emma Watson- Somerset House Christmas Tree Lighting Ceremony 2008 //

19. listopadu 2008 v 20:27
Letošní vánoční výzdoba se pomalu objevuje ne jen v českých ulicích, ale také v britské metropoly, Londýna. No a právě jeden z londýnských vánočních stromků, přesněji jeden z nejznámějších, nacházející se před Somerset House rozsvítila herečka Emma Watson. Prozradila, že při rozsvítění byla absolutně nadšená: "Je to celé překrásné a vánoční. "


Fotky Emmy si můžete prohlédnout v článku..

// Nové fotky z hry HP6 //

19. listopadu 2008 v 16:54
Nová videohra Harry Potter a Princ dvojí krve se bude mírně od svojích předchůdců lišit. Čím? No především tím, že společnost Electronic Arts použije nový typ grafiky, čím se výrazně zlepší její vizuální stránka.
Přesvědšit se o tom můžete prostřednictvým dnes zveřejněných nových fotek, v kterých dominuje Harry a Ron ve famfrpálových dresech a jedna fotka je věnována i profesoru Křiklanovi...


// Jak bude vypadat komnata nejvyšší potřeby?? //

17. listopadu 2008 v 16:26
V nejnovějším filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, který bude mít premiéru 16. července, opět uvidíme Místnost nejvyšší potřeby z Bradavického hradu, známe především tím, že se objevuje jen v čase, když ji někdo skutečně potřebuje.


V nejnovější sfilmované potterovce ji uvidíme v souvislosti s tajnou misí, kterou pověřil Lord Voldemort Draca Malfoye. Jak se teda změnila o té doby, co jsme ji naposledy viděli ve Fénixovém řádě? O tom se můžete přesvědšit sami..


..v pokračování článku..

// Twilight- Empire photoshoots 2008 //

17. listopadu 2008 v 10:04
Na několik nafocených fotek z PhotoShootu pro Empire se můžete podívat..
v pokračování článku...// David o Relikvii smrti //

17. listopadu 2008 v 9:26
V novém rozhovoru S Edmonton Sun se herec David Thewlis vyjádřil k svojí postavě vlkodlaka Remuse Lupina a jeho učinkování v Princi dvojí krve, v posledních dvou filmech Relikvie smrti a také k vztahu jeho postavy k Tonksnové. Dále pozanmenal, že poslední dva filmy by se měli natáčet mezi únorem 2009 a květnem 2010.

více v článku..